Individualios konsultacijos ir mokymai, asmenims vyresniems nei 54-eri, Radviliškyje

Socialinės Integracijos Centras - SIC > Naujienos > Projektai > Aktyvus gyvenimas brandoje > Individualios konsultacijos ir mokymai, asmenims vyresniems nei 54-eri, Radviliškyje

Individualios konsultacijos ir mokymai, asmenims vyresniems nei 54-eri, Radviliškyje

Išsilavinimas plačiąja prasme suprantamas ne vien tik kaip formalus išsilavinimas, patvirtinamas dokumentu, bet ir kaip būtina sąlyga kiekvienam žmogui, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ar gyvenimiškos patirties plėtoti savo asmeninį potencialą, įgyti intelektinį savarankiškumą, pasirengti aktyviai dalyvauti visuomenės raidoje, prisidėti prie veiksmingumo darbo rinkoje didinimo. Šios diskusinės temos ir dar daugiau klausimų buvo gvildenami „Karjeros projektavimas įtvirtinant pozityvią saviraišką” mokymų metu, kurie vyko 2018 m. birželio 6-7 d. Radviliškyje.


Motyvuota, aktyviai diskutuojanti, gebanti išeiti iš komforto zonos, dinamiška ir stereotipus griaunanti, 54+ amžiaus asmenų, grupė Radviliškyje. Didžiausi komplimentai šiai grupei ir lektorės Dianos Armalienės padėka mokymų dalyviams už tai, kad vis dar gali būti maloniai nustebinta.


Projektas iš dalies finansuojamas ES paramos lėšomis.