Projekto „Taiki komunikacija – gyvenimo kalba (angl. k. NVC)“ mokymai Osle

Socialinės Integracijos Centras - SIC > Naujienos > Projektai > Taiki komunikacija (NVC) > Projekto „Taiki komunikacija – gyvenimo kalba (angl. k. NVC)“ mokymai Osle

Projekto „Taiki komunikacija – gyvenimo kalba (angl. k. NVC)“ mokymai Osle

Socialinės integracijos centras kartu su Lietuvos probacijos tarnyba ir Norvegijos partneriais – „Empathos Partners“ dalyvauja naujame projekte „Taikus bendravimas – gyvenimo kalba (NVC)“! Tai unikalus projektas, kurio tikslas – užtikrinti vaikų, jaunimo ir jų šeimų gerovę, taip pat stiprinti socialinę integraciją Lietuvoje, taikant ir įgyvendinant sertifikuotą NVC metodiką.

Šių metų rugpjūčio mėnesio 10, 11 ir 12 dienomis įvyko vizitas į Norvegijos Karalystės miestą Oslą kartu su projektu „Taiki komunikacija – gyvenimo kalba (angl. k. NVC)“!

Rugpjūčio 10 dieną pradėjome mokymus Oslo „Deichmanske“ bibliotekoje kartu su mūsų taikios komunikacijos lektoriumi – Gert Skoczowsky-Danielsen ir per „Zoom“ platformą kolegomis Lietuvoje! Taip pat, bendravome su lektore, iš Norvegijos Metropolitano universiteto dėstytoja – Jannicke Heyerdahl-Larsen. Jie kartu pristatė, kas yra taiki komunikacija (angl. k. NVC) ir kaip tai atliekama praktiškai, taip pat taikios komunikacijos nauda.

Rugpjūčio 11 diena buvo labai ypatinga – „Sagene“ bendruomenės centre su mumis kalbėjo Muditadevi Bente Kjønstad, budistė, taikios komunikacijos specialistė, kuri mums kalbėjo apie empatiją ir empatišką bendravimą. O Nina Wroldsen ir Berit Follestad knygos „Using Restorative Circles in Schools“ autorės, kalbėjo apie atkuriamojo bendravimo svarbą ir kaip tai praktiškai pritaikoma mokyklose.

Rugpjūčio 12 dieną baigėme mokymus su Gert Skoczowsky-Danielsen, Oslo „Deichmanske“ bibliotekoje ir keliavome namo!

Per „Zoom“ platformą toliau tęsiame mokymus kartu su Gert Skoczowsky-Danielsen.

Vykusių mokymų akimirkos iš Osle (Norvegijos Karalystė) vykusio projekto „Taiki komunikacija – gyvenimo kalba (angl. NVC)“ mokymų:

Projektas finansuojamas iš 2014-2021 m. EEE finansinio mechanizmo programos Sveikata lėšų.