Šalies gimnazijų, vid. mokyklų, aukštųjų mokyklų reitingas

Temos, susijusios su mokymosi, savišvieta, saviugda, kvalifikacijos kėlimu ir kita

Šalies gimnazijų, vid. mokyklų, aukštųjų mokyklų reitingas

Standartinė Diana » Pir Geg 19, 2014 2:21 pm

Pasirodė naujas švietimo ir mokslo žurnalas "REITINGAI". Jis ne tik reitinguoja absoliučiai visas šalies gimnazijas bei vidurines mokyklas, valstybinius ir nevalstybinius universitetus bei valstybines ir nevalstybines kolegijas, o ir kalbina įvairius švietimo bei mokslo strategus. Pateikiame keletą ištraukų iš interviu:

Švietimo ir mokslo ministras prof. dr. Dainius Pavalkis, paprašytas žurnalo "Reitingai" žurnalisto įvertinti mūsų švietimo ir aukštojo mokslo kokybę, kalbėjo: "Bendrai mūsų valstybės švietimo sistemos kokybę įvertinčiau 7-8 balais. Tačiau ji, žinoma, nėra tolygi... Gal nustebinsiu, bet neblogą pažymi rašyčiau profesinio mokymo kokybei: jei 1993 m. jis tebuvo vertas tik trijų balų pagal dešimtbalę sistemą, tai dabar jau aštuonių", - žurnalui "REITINGAI" sakė švietimo ir mokslo ministras D.Pavalkis.

O kitame interviu paklaustas apie žemės ūkio ir profesines mokyklas žemės ūkio ministras prof. dr. Vigilijus Jukna pabrėžė: "Praėjusią vasarą Vyriausybė atkreipė dėmesį į tai, kad daugybė jaunuolių, baigusių lengvas ar apylengves universitetines studijas, neradę darbo dažnai ima mokytis amato ir stoja į profesines bei žemės ūkio mokyklas. Ir tik ūkininkų vaikai paprastai nebijo iš karto rinktis žemės ūkio mokslų tiek žemės ūkio, tiek aukštosiose mokyklose", - žurnalui "REITINGAI" sakė žemės ūkio ministras V.Jukna.

Pilnus abu šiuos interviu bei dar apie 50 skirtingų straipsnių su sprendžiamąjį balsą turinčiais Lietuvos bei užsienio švietimo ir mokslo strategais rasite naujame švietimo ir mokslo žurnale "REITINGAI".

Žurnalu "Reitingai" prekiaujama visoje Lietuvoje: didžiuosiuose prekybos centruose, išskyrus "Norfa" bei spaudos kioskuose. Iš viso net 800 spaudos prekybos vietų. Žurnalo "REITINGAI" apimtis - 140 psl., kaina - tik 7 Lt, 99 ct.
Diana
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Ket Spa 24, 2013 10:39 am

Grįžti į Mokymasis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron